Кібербезпека в інформаційному суспільстві

Інформаційно-аналітичний дайджест

 

        Аналітичний дайджест покликаний надати інформацію з питань кібербезпеки, що є надзвичайно актуальними в контексті розвитку інформаційного суспільства, зростання кіберзлочинності, використання засобів кібертероризму у гібрідних війнах та необхідності розбудови системи забезпечення кібернетичної безпеки України відповідно до визначених стратегічних напрямків з урахуванням тенденцій розвитку кіберпростору, сучасних викликів та загроз його безпеці. Призначення дайджесту – ознайомлення широкого кола фахівців у сфері кібербезпеки, а також і всіх користувачів, які цікавляться цією проблематикою, з інформаційними джерелами мережі Інтернет та новими надходженнями до фондів НБУВ (монографії, автореферати дисертацій, підручники, збірники наукових праць, матеріали міжнародних конференцій, статті з періодичних видань), що висвітлюють сучасні проблеми кібербезпеки в Україні та за кордоном.

       Заснований Науково-дослідним інститутом інформатики і права Національної академії правових наук України та Національною бібліотекою України імені В. І. Вернадського у 2017р. Видається щомісяця. Відповідальний редактор О. Довгань. Упорядники О. Довгань, Л. Литвинова, С. Дорогих. Дизайн обкладинки С. Дорогих.          

     Ознайомитися з літературою із фондів НБУВ та онлайновими інформаційними ресурсами можна за адресою: проспект Голосіївський, 3, м. Київ, 03039.

2017 рік

           Інформаційно-аналітичний дайджест № 9 (вересень)

           Інформаційно-аналітичний дайджест № 10 (жовтень)

           Інформаційно-аналітичний дайджест № 11 (листопад)

           Інформаційно-аналітичний дайджест № 12 (грудень)

2018 рік

           Інформаційно-аналітичний дайджест № 1 (січень)

Видання НДІІП

Вибрані видання