2. Плани співпраці з органами державної влади (стор. 11)

План спільних заходів Управління комп’ютеризованих систем Апарату Верховної Ради України і НДЦПІ АПрН України на 2001 – 2002 роки.

План спільних заходів Інституту законодавства Верховної Ради України, Управління комп’ютеризованих систем Апарату Верховної Ради України і НДЦПІ АПрН України щодо створення та впровадження системи інформаційно-аналітичного забезпечення законотворчої та правозастосовної діяльності на 2003 – 2006 роки.

План спільних заходів Департаменту інформаційних технологій МВС України та НДЦПІ АПрН України.

План спільних заходів Міністерства внутрішніх справ України та Академії правових наук України по забезпеченню науково-дослідних розробок в галузі правової інформатики та їх впровадження у діяльність правоохоронних органів.

План спільних заходів НДЦПІ АПрН України і кафедри інформатики та обчислювальної техніки Національної юридичної академії України ім. Я. Мудрого.

План спільних робіт Управління комп’ютеризованих систем Апарату Верховної Ради України та НДЦПІ АПрН України на 2005 рік.

План спільних робіт Секретаріату Кабінету Міністрів України і НДЦПІ АПрН України.

План спільних заходів НДЦПІ АПрН України та Управління інформаційних технологій Верховного Суду України.

План спільних дій Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю при РНБО України, Інституту кібернетики ім. В.М. Глушкова та НДЦПІ АПрН України на 2007 – 2010 роки.

Меморандум про співпрацю між Науково-дослідним центром з проблем оподаткування Національного університету державної податкової служби України та НДЦПІ АПрН України від 2006 рік.

План спільних робіт юридичного факультету, кафедри інформаційних технологій Київського Національного університету внутрішніх справ та НДЦПІ АПрН України на 2006 – 2010 роки.

План спільних робіт НДЦПІ АПрН України та Центру інформаційних технологій Національної юридичної академії України імені Я. Мудрого на 2007 – 2011 роки.

План спільних робіт юридичного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. Степана Дем’янчука та НДЦПІ АПрН України на 2007 – 2010 роки.

Меморандум про співпрацю між Інститутом повітряного та космічного права Національного авіаційного університету та НДЦПІ АПрН України.

План спільних робіт Відділу зв`язків з регіональними організаціями Товариства “Знання” України та НДЦПІ АПрН України за темою “Розробка та пілотне впровадження інформаційно-просвітницького проекту “Прилучення України до системи європейської безпеки: стратегія, можливості, напрямки, проблеми”.

План спільних робіт Управління комп’ютеризованих систем Апарату Верховної Ради України та НДЦПІ АПрН України.

Угода про науково-практичне співробітництво між НДЦПІ АПрН України та Департаментом інформаційних технологій МВС України.

Договір про науково-практичне співробітництво між Державним науково-дослідним центром безпеки дорожнього руху та діяльності дорожньо-патрульної служби місцевої міліції Міністерства внутрішніх справ України та НДЦПІ АПрН України.

План спільних робіт Управління комп’ютеризованих систем Апарату Верховної Ради України та НДЦПІ АПрН України на 2009 – 2013 роки.

План спільних робіт Департаменту інформаційних технологій МВС України, НДЦПІ АПрН України та кафедри інформаційних технологій Київського національного університету внутрішніх справ на 2008 – 2012 роки.

План спільних робіт юридичного факультету, кафедри адміністративного та інформаційного права Сумського національного аграрного університету та НДЦПІ АПрН України на 2008 – 2012 роки.

План спільних дій Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю при РНБО України, Інституту кібернетики ім. В.М. Глушкова та НДЦПІ АПрН України на 2007 – 2010 роки.

 

 

Видання НДІІП