Науково-практичний семінар «Протидія негативним інформаційним та психологічним впливам на людину і суспільство»

22  червня 2023 р. Державною науковою установою «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України» спільно з Національною академією Служби безпеки України, Генеральним директоратом інформаційної політики та інформаційної безпеки Міністерства культури та інформаційної політики України, Апаратом Верховної Ради України проведено науково-практичний семінар «Протидія негативним інформаційним та психологічним впливам на людину і суспільство».

Науково-практична конференція «Проблеми інформаційно-правового забезпечення децентралізації державної влади та цифрової трансформації в Україні»

15 червня 2023 р. Державною науковою установою «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України» спільно з Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського та Навчально-науковим центром правових проблем інформаційного розвитку та публічного управління (ВДПУ імені Михайла Коцюбинського та ДНУ ІІБП НАПрН України) за участі представників державних органів та органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів регіону, громадських організацій та вищих навчальних закладів проведено Науково-практичну конференцію «Проблеми інформаційно-правового забезпечення децентралізації державної влади та цифрової трансформації в Україні», присвячену 30-й річниці Національної академії правових наук України.

Оголошення

Державна наукова установа «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України» проходить акредитацію Освітньо-наукової програми «Право» підготовки докторів філософії (PhD).

У рамках акредитаційного процесу бажаючі можуть долучитися до обговорення Освітньо-наукової програми «Право» підготовки докторів філософії (PhD) з експертами Експертної групи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти на відкритій зустрічі, яка відбудеться 12 червня 2023 року 16:00 - 16:40.

Міжнародна наукова конференція «Вісімнадцяті юридичні читання «Людина, закон і право у державно-владній парадигмі»

24 травня 2023 р. Державною науковою установою «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України» спільно з Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова, Інститутом держави і права ім. В. М. Корецького НАН України, Центром правової освіти і науки, громадською організацією «Феміда», Інформаційно-просвітницьким центром з прав людини, Навчально-науковим центром прав і безпеки людини в інформаційному суспільстві (УДУ імені Михайла Драгоманова та ДНУ ІІБП НАПрН України) проведено  Міжнародну наукову конференцію «Вісімнадцяті юридичні читання  «Людина, закон і право у державно-владній парадигмі».

Круглий стіл «Проблеми європейської та світової безпеки: правові вектори»

10 травня 2023 р.  Державна наукова установа «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України» спільно з Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (Факультетом соціології і права)  проведено Круглий стіл «Проблеми європейської та світової безпеки: правові вектори».

Пішов з життя перший керівник НДЦПІ НАПрН України Микола Якович Швець

 

http://ippi.org.ua/sites/default/files/shvec_m._ya..jpg

Державна наукова установа «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України» з глибоким сумом повідомляє, що на 87-му році пішов з життя Микола Якович Швець – видатний український вчений, талановитий педагог, заслужений діяч науки і техніки України, доктор економічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, організатор та перший директор, який понад 10 років успішно очолював Науково-дослідний центр правової інформатики Національної академії правових наук України (нині – Державна наукова установа «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України»).

Швець М.Я. гідно пройшов трудовий шлях, був взірцем наполегливості і працьовитості. Як досвідчений вчений і здібний організатор, він об’єднав навколо себе провідних фахівців в інформаційній, технічній та правовій сфері, вніс неоціненний вклад у становлення та розвиток правової науки, у сфері захисту даних та інших питань формування інформаційного суспільства в Україні.

Життєвий шлях Швеця Миколи Яковича є еталоном для кожного науковця у питаннях духовного та професійного зростання, вірного служіння Україні, ідеям верховенства права, справедливості та поваги до людини.

Світла пам'ять талановитому вченому Швецю Миколі Яковичу! Працівники Інституту висловлюють глибоке співчуття рідним і близьким з приводу втрати близької людини та видатного вченого!

Науково-практичний семінар «Організаційно-правові засади розвитку системи забезпечення кібернетичної безпеки України»

23 березня 2023 року  Державною науковою установою «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України» спільно з Національним координаційним центром кібербезпеки, Національною академію Служби безпеки України, Комітетом Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, Апаратом Верховної Ради України, Інститутом дослідження кібервійни, за участі фахівців, експертів і вчених у сфері забезпечення інформаційної та кібербезпеки проведено науково-практичний семінар «Організаційно-правові засади розвитку системи забезпечення кібернетичної безпеки України».

Меморандум про співробітництво

22 березня 2023 року укладено Меморандум про співробітництво між Державною науковою установою «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України» та Національним інститутом стратегічних досліджень.

Сторони домовилися про науково-практичне співробітництво в сферах національної та інформаційної безпеки, правоохоронної діяльності, боротьби з тероризмом, злочинами проти основ національної безпеки, злочинами проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку.

Засідання президії Національної академії правових наук України

17 березня 2023 року в м. Харкові (з використанням інформаційних технологій) відбулося засідання президії Національної академії правових наук України. В ході засідання було розглянуто основні підсумки діяльності НАПрН України у 2022 році в умовах російської збройної агресії проти України, затверджено фінансовий звіт академії за 2022 р., затверджено керівний склад Ради молодих вчених НАПрН України, сплановано низку науково-практичних заходів з нагоди 30-ї річниці з дня заснування Національної академії правових наук України (23 липня 1993 року), а також інші організаційні питання.

Оголошення

У Державній науковій установі “Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України” оголошено конкурс на заміщення посад: провідного наукового співробітника та провідного інженера Наукової лабораторії правового забезпечення цифрової трансформації Наукового центру цифрової трансформації і права; старшого наукового співробітника Наукового організаційного сектора; молодшого наукового співробітника Наукового центру електронного парламенту та правової інформації.