До відома читачів

Шановні читачі !

28 серпня 2020 р. у м. Полтава відбулися засідання президії та щорічні загальні збори Національної академії правових наук України, на яких було розглянуто важливі питання її життєдіяльності – підбиття підсумків роботи в 2019 році, вирішення ряду організаційно-кадрових питань та окреслення основних завдань на 2021 рік, а також вибори дійсних членів (академіків) та членів-кореспондентів НАПрН України.

Вибори нових членів Академії проходили у повній відповідності до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” та чинного законодавства.

За результатами відкритого голосування було обрано 3 дійсних членів (академіків), а за результатами таємного голосування – 18 членів-кореспондентів, серед яких, по відділенню державно-правових наук і міжнародного права, дійсним членом (академіком) НАПрН України обрано директора Науково-дослідного інституту інформатики і права Національної академії правових наук України Пилипчука Володимира Григоровича, членом-кореспондентом – Буханевича Олександра Миколайовича.

 

URL:  http://www.aprnu.kharkiv.org/news/news-31_08_2020.html

Видання НДІІП