І-а Всеукраїнська науково-практична конференція «Забезпечення прав людини: національний та міжнародний виміри»

10 грудня 2021 р. Державною науковою установою «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України», Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського,  Касаційним адміністративним судом у складі Верховного Суду, а також Навчально-науковим центром правових проблем інформаційного розвитку та публічного управління (у складі ВДПУ ім. М. Коцюбинського, спільного з ДНУ ІІБП НАПрН України) проведено І-у Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Забезпечення прав людини: національний та міжнародний виміри».

У заході взяли участь представники Сьомого апеляційного адміністративного суду, Господарського суду Вінницької області, Вінницького міського суду Вінницької області, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в центральних областях, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області, Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Відділу протидії кіберзлочинам у Вінницькій області Департаменту кіберполіції Національної поліції України.

Учасники конференції розглянули низку актуальних питань щодо сучасного стану забезпечення прав людини в Україні, національних та міжнародно-правових механізмів їх реалізації, судового захисту та неюридичних форм захисту прав людини, а також надання безоплатної правової допомоги у забезпеченні прав людини.

Матеріали конференції.