ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми кримінального права, процесу, криміналістики та оперативно-розшукової діяльності»

1 березня  2019 року  на базі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького спільно з Адміністрацією Державної Прикордонної служби України, Науково-дослідним інститутом інформатики і права НАПрН України та Науково-дослідним інститутом вивчення проблем злочинності імені Академіка В.В. Сташиса НАПрН України  було проведено ІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію на тему: «Актуальні проблеми кримінального права, процесу, криміналістики та оперативно-розшукової діяльності».   

У конференції також брали участь представники Секції права національної безпеки та військового права Національної академії правових наук України, Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції України, Національної гвардії України, Державної служби України із надзвичайних ситуацій, Державної міграційної служби України, Збройних Сил України, Служби безпеки України.

З вітальними словами до учасників конференції та доповідями виступили ректор НА ДПС України Олег Шинкарук, заступник Голови ДПС України Артур Піменов, народний депутат України Валерій Карпунцов, директор НДІІП НАПрН України Володимир Пилипчук, в.о. директора НДІ ВПЗ НАПрН України Владислава Батиргареєва, представники наукових установ і навчальних закладів України Юлія Чорноус, Ігор Митрофанов, Наталія Орловська та багато інших.

Учасники конференції всебічно розглянули актуальні проблеми кримінального права і процесу, криміналістики, оперативно-розшукової діяльності, кримінального аналізу та кримінології, а також підняли проблему стосовно можливого надання ДПС України функції досудового слідства з низки статей Кримінального кодексу України, що стосуються охорони державного кордону.

Представники НДІІП НАПрН України Беланюк М.В., Доронін І.М., Лебединська О.В., Пилипчук В.Г., які взяли участь у підготовці та проведенні конференції, також акцентували увагу на пріоритетах розвитку сектору національної безпеки і оборони та Державної прикордонної служби України відповідно до змін чинного законодавства, проблемах становлення і розвитку системи стратегічних комунікацій, у т.ч. у сфері захисту державного кордону, питаннях відновлення системи військової юстиції України в сучасних умовах, концептуальних питаннях права національної безпеки та військового права.

Крім цього, у рамках наукового форуму ректор НА ДПС України Олег Шинкарук та директор НДІІП НАПрН України Володимир Пилипчук підписали Договір про співробітництво між Національною академією Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького та Науково-дослідним інститутом інформатики і права Національної академії правових наук України.

Видання НДІІП