Круглий стіл «Розвиток інститутів місцевого самоврядування в умовах децентралізації публічної влади в Україні»

02 грудня 2021 року, напередодні Дня місцевого самоврядування, на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського за ініціативи Факультету права, публічного управління та адміністрування та Навчально-наукового центру правових проблем інформаційного розвитку та публічного управління (у складі ВДПУ ім. М. Коцюбинського, спільного з ДНУ ІІБП НАПрН України) Державною науковою установою «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук» було проведено круглий стіл «Розвиток інститутів місцевого самоврядування в умовах децентралізації публічної влади в Україні".

Серед учасників круглого столу були Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія МелешевичаМіжрегіональне управління НАДС у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областяхВінницька районна державна адміністраціяМогилів-Подільська районна державна адміністрація, Бершадська міська рада Вінницької області, Агрономічна сільська рада Вінницької області та Лука-Мелешківська сільська рада Вінницької області.

Під час зустрічі обговорено актуальні питання інформаційно-правового забезпечення децентралізації публічної влади та проблеми вдосконалення законодавчого регулювання місцевого самоврядування в Україні.

Учасники круглого столу, серед іншого, розглянули проблеми розмежування повноважень між органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, впровадження електронних технологій і послуг у системі органів місцевого самоврядування та співробітництво громад як чинник ефективного управління розвитком територій.

За результатами круглого столу планується видання збірника матеріалів.