Науково-просвітницький захід «Інформаційна безпека держави, яка веде до перемоги»

19 серпня 2021 року співробітники Державної наукової установи “Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України” прийняли участь у науково-просвітницькому заході під назвою: «Інформаційна безпека держави, яка веде до перемоги», організований Товариством «Знання» України  з нагоди 30-річчя Незалежності України.

Учасники дискусії обговорили низку актуальних питань щодо безпеки людини, суспільства і держави в умовах глобальних та регіональних викликів в інформаційній сфері. Зокрема, було акцентовану увагу на новітніх загрозах для держави, що виникають через дію інформаційних впливів і маніпуляцій у медіа-просторі, проблеми розвитку медіаграмотності та критичного мислення в населення.

В заході взяли участь голова правління Товариства «Знання» України д.філос.н, професор, заслужений діяч науки і техніки України Василь Кушерець; в.о. генерального директора директорату з питань інформаційної політики та інформаційної безпеки Міністерства культури та інформаційної політики України, к.ю.н. Ганна Красноступ; головна редакторка Інформаційної кампанії «По той бік новин», медіа-експертка Альона Романюк; голова Української фундації безпекових студій Юлія КаздобінаЮрій Ірха, к.ю.н., заслужений юрист України, начальник науково-дослідного відділу Державного науково-дослідного інституту МВС України та Вікторія Колесник, науковий співробітник Державного науково-дослідного інституту МВС України.

Запрошеним спікером на заході від Державної наукової установи “Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України” була завідувачка наукового сектору прав і безпеки людини в інформаційній сфері, д.ю.н., с.н.с. Ольга Золотар.

Захід відбувся в поєднанні офлайн і онлайн форматів. Запис заходу можна переглянути на сайті товариства «Знання» https://znannya.org.ua/

http://ippi.org.ua/sites/default/files/foto_2.jpg