Правові засади забезпечення кібербезпеки в умовах цифрової трансформації

Довгань О., Ткачук Н., Ткачук Т., Петров В.  Правові засади забезпечення кібербезпеки в умовах цифрової трансформації. К., Артек. 2022. 171 с. 

      У навчальному посібнику йдеться про фундаментальні засади, особливості та відмінності правового забезпечення кібернетичної безпеки України в умовах цифрової трансформації. За допомогою комплексного методологічного інструментарію та на основі соціонормативного та аксіологічного підходу здійснено порівняльний аналіз правових норм, стосовних забезпечення кібербезпеки людини, суспільства, держави.

      На цій теоретичній та емпіричній основі розроблено концептуальні правові засади забезпечення кібербезпеки України та практичні рекомендації щодо удосконалення відповідних механізмів. Авторська концепція екстраполюється на процеси, пов’язані з російсько-українською війною та міжнародною практикою протидії кіберзагрозам.

      Навчальний посібник стане в пригоді науковцям, викладачам юридичних вузів і факультетів, а також юристам-практикам, працівникам правоохоронних органів та всім, хто цікавиться питаннями сучасного інформаційного права.