Привітання НАПрН України з Днем захисників і захисниць України

Від імені Національної академії правових наук України та від себе особисто щиро вітаю з Днем захисників і захисниць України!

В цей день ми вшановуємо Українців та Українок за їхні героїзм та незламність під час оборони незалежності й територіальної цілісності нашої країни в умовах жорстокої війни росії проти України. День захисників і захисниць України є справжнім святом самовідданості та благородства, що так органічно поєдналося з іншими святами, які відзначають сьогодні, 14 жовтня – Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва. Пресвята Богородиця й нині оберігає українських захисників та захисниць, чоловіків та жінок, які стоять на захисті рідної землі.

Важливо завжди цінувати подвиг патріотів, які виборюють суверенітет і незалежність нашої держави та стоять на їх захисті й сьогодні, пройшовши низку випробувань задля миру та благополуччя, світлого майбутнього прийдешніх поколінь. Прагнення до свободи, єдність переконань та пам'ять про власних героїв – це той фундамент, який дозволяє вистояти українцям у складні часи.

Дякуємо усім, хто стоїть на передовій боротьби з ворогом, виконує бойові задачі та щоденно, крок за кроком, наближає нашу перемогу. Дякуємо кожному захиснику та захисниці, що ми продовжуємо жити на своїй землі, в Україні! Нехай Покрова Пресвятої Богородиці повсякчас оберігає вас!

Бажаю всім миру та злагоди, родинного затишку, добробуту та любові, натхнення, успіхів у всіх справах, сили духу та патріотизму заради процвітання України!

Слава Україні! Слава Збройним Силам України!
 

З повагою, Володимир Журавель

В. о. президента НАПрН України