Привітання Національної академії правових наук України з Днем юриста

Вельмишановні правники!

Від імені Національної академії правових наук України щиро вітаю з професійним святом – Днем юриста!

8 жовтня – особливий день для всіх, хто присвятив своє життя юриспруденції та щоденно працює заради єдиного спільного блага, захищаючи права і свободи кожного громадянина. Належне забезпечення прав та свобод кожного громадянина, розбудова демократичного правового суспільства, беззаперечно, залежать саме від вас – вчених-правників, суддів, адвокатів, нотаріусів, юрисконсультів, працівників судових та правоохоронних органів.

У важкий для нашої країни час в умовах повномастштабної військової агресії кожна професія важлива, лише спільними зусиллями ми наближаємо перемогу. І професія правника не є виключенням. Більш того, саме правники повинні зробити все можливе, аби кожна людина, яка постраждала від війни, отримала ефективний захист своїх порушених прав. Завдяки вам забезпечується не тільки законність та правопорядок у всіх сферах суспільного життя, а й визначається доля нашої країни як правової, європейської, демократичної держави. Для кожного українця ви є надією на можливість відстояти свої права, честь, гідність та справедливість.

Дякую кожному з вас за віддану працю. Щиро зичу миру та перемоги, міцного здоров’я, творчої енергії, сил і наснаги у нелегкій справі служіння закону, нових здобутків на благо нашої Держави!

Успіхів усім нам та віри в свої сили! Все буде Україна!
 

З повагою, Володимир Журавель

В. о. президента Національної академії правових наук України.