Про присвоєння звання “Почесний доктор” НДІІП НАПрН України

На засіданні Вченої ради Науково-дослідного інституту інформатики і права Національної академії правових наук України 19 серпня 2015 року за активну участь у становленні й розвитку Інституту та вагомий внесок у формуванні правової науки в інформаційній сфері присвоєно звання Почесний доктор Науково-дослідного інституту інформатики і права Національної академії правових наук України Брижку Валерію Михайловичу, заслуженому винахіднику республіки, лауреату Премії науково-технічної творчості молоді та премії ім. Ярослава Мудрого, доктору філософії, старшому науковому співробітнику.

Валерій Михайлович стояв у витоків правової інформатики та інформаційного права, активно займався питаннями патентного права та  інтелектуальної (промислової) власності, дослідженнями правових проблем створення системи захисту персональних даних, філософії та методології становлення інформаційного права, удосконалення і кодифікації інформаційного законодавства в Україні.

У 2003 - 2010 рр. – заступник директора з наукової роботи Науково-дослідного центру правової інформатики НАПрН України (нині Науково-дослідний інститут інформатики і права НАПрН України). Є незмінним заступником голови редколегій наукових фахових журналів “Правова інформатика” та “Інформація і право”. Член координаційного бюро з інформаційного права та інформаційної безпеки Національної академії правових наук України, автор 325 наукових робіт та праць.

Колектив Інституту щиро вітає шановного Валерія Михайловича з присудженням  звання “Почесний доктор”  та  зичить йому міцного здоров’я та життєвого благополуччя, нових наукових здобутків і творчої наснаги.

Видання НДІІП