Утворення Державної наукової установи “Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України”

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 3 лютого 2021 р. № 85-р
Київ

 
Про утворення Державної наукової установи “Інститут
інформації, безпеки і права Національної академії правових
наук України”
 

1. Погодитися з пропозицією Національної академії правових наук щодо утворення Державної наукової установи “Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України”, реорганізувавши шляхом перетворення Науково-дослідний інститут інформатики і права Національної академії правових наук.

2. Рекомендувати Національній академії правових наук у місячний строк затвердити статут Державної наукової установи “Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України” та здійснити організаційні заходи щодо її матеріально-технічного і кадрового забезпечення.

3. Взяти до відома, що утворення Державної наукової установи “Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України” здійснюється в межах загальної чисельності Науково-дослідного інституту інформатики і права Національної академії правових наук, що реорганізується, та видатків, передбачених Національній академії правових наук у державному бюджеті на відповідний рік.

Прем'єр-міністр України

Д.ШМИГАЛЬ

Інд. 29

 

 

 

Видання НДІІП